Informace a kontakty

Provozovatel internetového obchodu:

Freetiger.cz – Martin Volf
Anenská 724/25
741 01 Nový Jičín
Česká republika

Upozornění – adresa je pouze korespondenční!

Na uvedené adrese se nenachází kamenný obchod ani sklad zboží. Jedná se pouze o korespondenční adresu provozovatele. Osobní vyzvednutí zboží, proto není na této adrese možné. Zboží nelze objednat telefonicky nebo emailem. Je nutno vytvořit objednávku přímo na těchto stránkách a zadat požadované informace od kupujícího. Podmínkou objednávky je souhlas s obchodními podmínkami a souhlas se zpracováním osobních údajů internetového obchodu Freetiger.cz.

Pracovní doba:

Pondělí – Pátek: 9:00 – 16:00 hod.

Email:

info@freetiger.cz

Zákaznická linka:

Tel.: +420 776 856 666 (po – pá: 9:00 – 16:00 hod.)
SMS zprávy (non-stop)
WhatsApp zprávy (non-stop)

Bankovní spojení:

Číslo účtu: 131-1144590227/0100
IBAN: CZ6101000001311144590227
BIC/SWIFT: KOMBCZPPXXX

Variabilní symbol: uveďte číslo objednávky

Registrační informace:

IČ: 73038440
(nejsme plátci DPH)

Na uvedené kontakty, můžete směřovat svoje dotazy ohledně objednávek, informace o zboží, termínu dodání a podobně. Připravte si číslo objednávky pro rychlejší komunikaci. V emailu ponechávejte vždy historii zpráv, pro přehlednost komunikace.

Vrácení zboží ve 14 denní zákonné lhůtě bez udání důvodů:

Vrácené zboží zašlete na adresu Martin Volf, Anenská 24/25, 74101 Nový Jičín a přiložte vyplněný FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY, který najdete na konci této stránky. Vyplněný formulář můžete také zaslat elektronicky na email a připsat podrobnosti k odeslané zásilce s vráceným zbožím. Po obdržení a posouzení zboží, zda není např. poškozeno vám budou vráceny finanční prostředky v zákonné lhůtě 14 dnů na uvedený účet nebo způsobem, jaký si zvolíte.

Vyplněním toho formuláře dobrovolně souhlasíte se zpracováním a uchováním identifikačních a kontaktních údajů dle nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) po dobu vyřízení Vašeho požadavku.


PŘÍLOHA Č. 2 – Obchodních podmínek – FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD SMLOUVY
(text okopírujte, vyplňte, vytiskněte a přiložte prosím k zásilce)

Adresát:                  Martin Volf, Anenská 724/25, 74101 Nový Jičín

Tímto prohlašuji, že odstupuji od Smlouvy:

Datum uzavření Smlouvy:
Jméno a příjmení:
Adresa:
E-mailová adresa:
Specifikace Zboží, kterého se Smlouva týká:

Způsob pro navrácení obdržených finančních prostředků,
případně uvedení čísla bankovního účtu:

Je-li kupující spotřebitelem má právo v případě, že objednal zboží prostřednictvím e-shopu Freetiger.cz („podnikající osoba Martin Volf“) nebo jiného prostředku komunikace na dálku, mimo případy uvedené v § 1837 zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů odstoupit od již uzavřené kupní smlouvy do 14 dnů ode dne převzetí zboží, a to bez uvedení důvodu a bez jakékoli sankce. Toto odstoupení oznámí kupující Společnosti písemně na adresu provozovny Společnosti nebo elektronicky na e-mail uvedený na vzorovém formuláři.

Odstoupí-li kupující, který je spotřebitelem, od kupní smlouvy, zašle nebo předá Společnosti bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, zboží, které od ní obdržel.

Odstoupí-li kupující, který je spotřebitelem, od kupní smlouvy, vrátí mu Společnost bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od kupní smlouvy, všechny peněžní prostředky (kupní cenu dodaného zboží) včetně nákladů na dodání, které od něho na základě kupní smlouvy přijala, stejným způsobem. Jestliže kupující zvolil jiný, než nejlevnější způsob dodání zboží, který Společnost nabízí, vrátí Společnost kupujícímu náklady na dodání zboží pouze ve výši odpovídající nejlevnějšímu nabízenému způsobu dodání zboží. Společnost není povinna vrátit přijaté peněžní prostředky kupujícímu dříve, než ji kupující zboží předá nebo prokáže, že zboží Společnosti odeslal.

Datum:

Podpis: