Co vám můžeme nabídnout?

Tento e-shop je oficiální zastoupení výrobce outdoorových nožů značky FREETIGER v České republice. Na našem webu najdete pouze originální certifikované nože s přímým dovozem od výrobce. Vyhnete se tak nákupu neoriginálních, nekvalitních a levných kopií. Značka FREETIGER je zárukou kvality, odolnosti a poctivé práce, jak píšou sami výrobci v odstavcích níže na této stránce.

Náš tým má zkušené konstruktéry nožů, kteří mají více než desetileté pracovní zkušenosti v oboru outdoorových nožů. Zaměřují se na design a výrobu outdoorových nožů a denních produktů EDC. Milujeme naši práci a věříme, že naše produkty mohou přinést velké pohodlí každému uživateli.

Veškeré nože značky FREETIGER, které vyrábíme, prošly přísnou kontrolou kvality v každém procesu. Víme, že jsme dosáhli kvalitního produktu a nástroje ve vaší ruce.

Naši zkušení mistři výroby jsou velmi nároční na každý detail. Velikou část naši výroby tvoří ruční práce zkušených nožířů. Zpracováváme ty nejlepší materiály na čepel i rukojeť nože pro jeho vysokou odolnost a dlouholetou funkčnost.

Naše produkty jsou hlavně praktické. Jsou široce používány pro venkovní život, kempování, lov, rybaření, sebeobranu, pro přežití, taktiku, zahradu, dílnu, nebo jen tak do tašky či auta.

Produktové video